Freya North - Kolotoč snů

18. srpna 2012 v 12:36 | AnDy |  moje Knihovna

Freya North - Kolotoč snů


Můj názor: Tato kniha se mi velice líbila. Poté co jsem přečetla od Freya North knihu Proměna, tak jsem se rozhodla pujčit isi od této spisovatelky další její knihu. A opět mě moc potěšila a bavila. Psaní této spisovatelky se mi líbí. Stejně jako u knihy Proměna spisovatelka píše z pohledů obou hlavních hrdinů. V tomto případě šlo o ženu jménem Petra Flintová a muže jménem Arlo Savidge. příběh vidíme jak z pohledu Petry tak Arla a to mi přijde na knížce jedno z nejlepšího. Baví mě vidět očima Arla tak i Petry. Ale taky musím přiznat že knihu jsem četla když jsem byla v Itálii a tam tolik toho času nebylo takýe jsem ji četla tak týden což je na mě dost dlouhá doba. Ale v Itálii tolik času nebylo na čtení to asi chápete :D A taky kvůli tomu jsem četla jen po kousíčkách a knihu jsem si neužila tak jako kdybych ji přečetla na jeden nádech. :( Ale i přesto se mi líbila a bavila mě. Také bych dodala že od Freya North mě teda víc

bavila 1. kniha kterou jsem od ní četla což byla Proměna o které už jsem se několikrát už v článku zmínila. Nevim ale asi mě zaujal víc příběh Pip než Petry a Arla. A je také možně že to je tím že jsem ji četla jak jsem už říkala, jen po kousíčkách v Itálii. Každopádně už jsem si pujčila od této spisovatelky další 2 knihy a dám se do nich. Doporučuju tuto knihu mě se moc líbila :))

Popis knihy: Petra Flintová a Arlo Savidge do sebe byli v pubertě zamilovaní, ale nikdy si to neřekli.Teď, o mnoho let později, je Petra zlatnicí a ve dne vyrábí nádherné šperky z drahých kovů a třpytivých drahokamů. V noci si ale nedokáže pořádně odpočinout; je totiž náměsíčná.Arlo žije v severním Yorkshireu a vyučuje na soukromé chlapecké škole. Stejně jako Petra si v sobě nese tajemství, kvůli kterému nemůže spát. Jednoho deštivého dne, v malé cukrárně, se Arlo a Petra opět potkají. Využijí druhou šanci? Opravdu stará láska nerezaví?Jenže aby se mohli milovat, musejí se konečně rozloučit s minulostí - minulostí, na kterou si Petra nedokáže vzpomenout, minulostí, na kterou chce Arlo zapomenout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

čtete rádi ?

Ano :o) 60% (36)
Ne :o( 15% (9)
Jen malo ktery knihy 25% (15)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama