Listopad 2012

Meg Cabotová - Krajina plná stínů

28. listopadu 2012 v 19:34 | AnDy |  moje Knihovna

Meg Cabotová - Krajina plná stínů


Můj názor: Kniha se mi moc líbila. Je zařazena pod dívčí četbu. Tahle kniha je 1. díl série MEDIÁTOR od Meg Cabotový. Meg se slavná spisovatelka kterou můžete znát například z deníku princezny , velikosti xxl atd :))) Kniha je o dívce jménem Susannah která vidí duchy. Jde o příběh v kterém najdete zlobu, lásku a přátelství. Už jsmesi pujčila další díly této série doufám že budou také tak dobré možná jesště lepší jako tento 1. díl. Napíšu zase recenzi na další díl této série MEDITÁTOR. :))

Popis knihy: Šestnáctiletá středoškolačka Susannah Simonová viděla svého prvního ducha, když jí byly dva roky. Od té doby se její svět hemží nešťastnými zbloudilými dušemi, které potřebují pomoc, aby se dostaly do "země stínů". A pomáhat jim je právě úkolem "mediátorů", lidí, kteří mají vzácnou schopnost vidět a hovořit se zesnulými. Navenek je ovšem Suze normální šestnáctiletá středoškolačka, která se musí vyrovnávat s matčiným sňatkem, přírůstkem tří nevlastních bratrů do rodiny i stěhováním z New Yorku do Kalifornie a změnou školy… Ale už první den v novém místě Suze zjistí, že její pokoj ve starém domě je obydlen šarmantním duchem snědého mladíka, který tam přišel o život někdy před sto lety; u její školní skříňky pak straší podstatně mladší a nebezpečnější duch školačky Heather, která si po rozchodu s přítelem prostřelila hlavu. Heather je plná zuřivosti a jejím jediným cílem je zabít kluka, který ji zradil. Susannah se stane dalším terčem její pomstychtivosti, protože nastoupila do školy na Heatheřino místo a mrtvá dívka je přesvědčená, že jí chce Suze ukrást bývalé přátele a vlastně celý minulý život. Nakonec se agresivní "duch roztleskávačky" stává smrtelným nebezpečím pro celou školu. Vypadá to, že ho může zastavit právě jen Susannah…

Pernej víkend ... :))

25. listopadu 2012 v 23:02 | AnDy |  My life

Ahojky lidičky tak jsem měla trošku pestřejší víkend a nestíhala jsem dát nic na blog. V sobotu jsem byla pomoct na schola pragensis už od 09:00 do 18:00 a dostala jsem za to krasny prstýnek :))) a dneska jsem byla konečně na stmíváníčku :))) Jupííí bylo to super. Jelikož jsem četla knížku předem tak jsem věděla jak to dopadne ale film je pěkně natočený. Supeer. Jen bych podotkla některé detaily že např. jak sedí na té louce na slunci tak by se měli správně třpitit a netřpitili no ale tak jak řikám to jsou detaily. Jinak to bylo super krásný moc se mi to líbilo :) Rozhodla jsem se že si zase přečtu celé stmívání znova :D:D
Škoda že už je konec nu :( Ale doufám že spisovatelka bude pokračovat v životě Renesmee jak se povídá :))) Tak to proto jsem sem nic nepřidala tento víkend ale napravim :)))

Damon and Elena Scream 4x04 :o))

23. listopadu 2012 v 17:25 | AnDy |  Movie And Serial
Tak vám sem hazím jedno dokonalé videjko které jsem viděla u http://damon-online.blog.cz ....
mrkejte je libovy :))))


L.J.Smith - Temné vize-Odhalení

23. listopadu 2012 v 16:01 | AnDy |  moje Knihovna

L.J.Smith - Temné vize-Odhalení

Můj názor: Kniha jako taková se mi opravdu moc líbila. Příběh už od začátku je zajímavý a vtáhne vás do děje. Postava Kait se mi taky líbí ze začátku je trochu plachá občas ale potom co nastoupí na institut už může být sama sebou. Jediné co mi vadilo bylo že okolo Kait se točí dva kluci. Jeden takový ten temný a druhý takový ten jasný anděl. A nebudu vám psát kdo z nich si získá její srdce ale mě to zklamalo. :( Chtěla jsem aby si zvolila toho druhého. No to se dozvíte až si přečtete knihu jinak kdo četl ať napíše názor ohledně těch dvou kluků který se podle vás k ní hodil víc :) Určitě si přečtu další díl :)

Popis knihy : Odhalení je první díl z cyklu o mladé jasnovidce Kaitlyn. Celou sérii napsala populární autorka Upířích deníků L. J. Smith. Kaitlyn Fairchild je velmi zvláštní dívka. Nosí ve svém nitru tajemství, které není možné s nikým sdílet. Zmocňují se jí prorocké vize, které nemůže ovládat, a které ji děsí. Projevují se záhadnými kresbami. Rostou před ní na papíře a Kaitlyn nedokáže kontrolovat své ruce. Když je kresba hotová, nechápe, co vlastně má představovat. Její tajemství není tak docela její. Dostane pozvánku a možnost stát se studentkou institutu Zetes. Kaitlyn nastoupí spolu s dalšími čtyřmi studenty a stanou se účastníky podivného experimentu. Vypadá to jako nový začátek, jako nová budoucnost, kdy bude moci využít své paranormální schopnosti. Kaitlyn je šťastná, až do chvíle než zjistí, že experiment je může všechny zničit.

Timetable Vampire Diaries -- 1

22. listopadu 2012 v 20:52 | AnDy |  Timetables


Tak jsem vám udělala takový jednoduchy rozbrh hodin s Elenou a Stefanem :)))

Patricia Briggs - Měsíční píseň

21. listopadu 2012 v 19:10 | AnDy |  moje Knihovna

Patricia Briggs - Měsíční píseň

Můj názor: Měsíční píseň je 1. díl série Mercy Thompsonové havní hrdinky. Kniha se mi opravdu líbila ale nezařadila bych ji mezi knihy kde se vám zatajuje dech a jste z knihy tak unešení. Ale bavila mě. Určitě si pujčím 2. díl této serie. Líbilo s emi na knize že je to směrované do fantasy ale né jako každa druhá kniha ale udělané jako fantasy detektivka tak trochu. :) Tím si tato kniha u mě získala + :)

Popis Knihy: Mercy Thompsonová má za souseda vlkodlaka. V autodílně opravuje mikrobus patřící upírovi. Ale ani ona není úplně normální… a její pouto s tajemným světem nadpřirozena ji brzy dostane do pořádného průšvihu. Někdo si totiž zahrává s vůdcem vlkodlačí smečky… A únos jeho dcery se lehce může stát osudovou chybou… Dobrodružný román s mladou, nezávislou, sympatickou hrdinkou a detektivní zápletkou, plný intrik, zrady a citu, nenechá čtenáře chladným. Série knih s Mercy Thompsonovou je bestsellerovým titulem v USA a dalších anglicky mluvících zemích, Německu, Itálii, Španělsku, Francii a nedávno začala dobývat sympatie čtenářů i v Polsku a v Rusku.

avatar -- twilight 1

17. listopadu 2012 v 14:41 | AnDy |  Avatars
Ahojda lidi udělala jsem vám avatary ze stmívání breaking dawn part 2 ... Tak pls kopírovat se zdrojem protože mi to trvalo dost dlouho :D A vím že tam nejsou úplně všichni ale je jich strašně hafo a už mě to nebavilo :D třeba je sem pak dodám ;)


Tak snad se vám budou líbit :)))))

Christopher Paolini - Eragon

16. listopadu 2012 v 8:06 | AnDy |  moje Knihovna

Christopher Paolini - Eragon

Můj názor : Kniha mě opravdu bavila. Jako 1. jsem viděla film který se mi doopravdy moc líbil. Film eragon je úžasný na něm si filmaři opravdu pohráli. A kniha mě velice překvapila čekala jsem že to bude o moc lepší než film jak to u knížek bývá a tady u té knihy jsem zjistila jak kniha dokáže být doopravdy úplně jiná než film. Celý příběh jsem vnímala úplně jinak. Děj se odehrával po cestách a Brom (stařec který doprovází eragona) tam nebyl např. tak dlouho jako ve filmu a zemře také jinak. Prostě kniha je skvěla možná ke konci jsem se už trošičku dokopávala abych ji dočetla ale jinak byla super. :)))) Určitě si přečtu další díl Eldest.

Popis knihy : Jeden chlapec, jeden drak, svět dobrodružství. Fantasy bestseller Eragon z pera patnáctiletého Christophera Paoliniho, který nadchl miliony čtenářů po celém světě. Vypráví příběh chudého farmářského chlapce, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě - Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu královstvím ovládaným králem, jehož zlo nezná mezí. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou ... První díl tetralogie Odkaz Dračích jezdců.

Omlouvám se omlouvám se omlouvám ....

6. listopadu 2012 v 19:12 | AnDy |  My life
Ahojky lidičky moc se vám chci omluvit že tu grafiku poslední dobou nezvládám ale tim jak stálůe nemám svůj PC a střídám e se sestrou tak je to složitější. Když už mě sem pustí tak si jdu udělat učení no a to mě zabere tolik času že jsme pak mrtvá a jdu rovnou spát. Takže moc promiňtě a pokusim se být aktivnější. A designy prozatím pozastavuju a nechám je na víkend snad to pochpíte.


Praxe - Pánský prsten

2. listopadu 2012 v 17:31 | AnDy |  My life
Ahojda lidi tak vám sem házím zase jeden prstýnek co jsem vlastnoručně vyrobila :)) Pánský prsten :