Prosinec 2012

Design pro Rose - Vampárská akademie

7. prosince 2012 v 16:37 | AnDy |  Na přání ...

Barvy: Bíla, hodně tmavá hnědá až černá
čas: cca 2 hod.
pro : Rose
Blog: http://rpg-vampireacademy.blog.cz/

Zde náhled:

Tak napis a ja ti ho nastavim nebo jestli si ho chces nastavit sama :))


Meg Cabotová - Devátá stezka

7. prosince 2012 v 15:56 | AnDy |  moje Knihovna

Meg Cabotová - Devátá stezka

můj názor: Toto je 2. díl serie Mediátor o kterém jsem vám už zde psala. 2. díl se mi zdál o trošku lepší :) Doufám že to takhle bude postupně nabírat akčnosti a také vztahu Susannah... :))) Kniha se mi líbí tím že je fantasy a to mám ráda rozhodně nedoporučuju lidem kteří radši stojí pevnýma nohama na zemi ale lidem kteří mají rádi fantasy akční příběhy :))) Což jsem přesně já :) jse moc zvědavá co se Susannah stane příště :))
Popis knihy: Šestnáctiletá středoškolačka Susannah Simonová viděla svého prvního ducha, když jí byly dva roky, ale teď už není ani dítě, ani blázen. Přesto se její svět hemží nešťastnými zbloudilými dušemi, které potřebují pomoc, aby se dostaly tam, kam jim je souzeno odejít. A pomáhat jim je právě úkolem mediáotrů, lidí, kteří mají vzácnou schopnost vidět a hovořit se zesnulými. Navenek je ovšem Suze normální holka, která touží po docela obyčejných věcech: aby byla ve škole oblíbená, aby kvůli ní maminka nemusela brečet do polštáře, aby ji konečně někdo políbil. Zdá se, že řízek Tad Beaumont, se kterým se Suze seznámí na večírku, by mohl být žhavým kandidátem na roli učitele líbání. Jenomže vzápětí se v Suzeině ložnici objeví zoufalá mrtvá žena, která potřebuje doručit podivné poselství jeho otci. A když Suzeina přítelkyně Cee Cee zkusí dotyčného "projet" internetovým vyhledávačem, zjistí, že bohatý podnikatel Beaumont měl podezřele dobré důvody přát si smrt několika lidí, kteří v minulosti beze stopy zmizeli... Tadova otce ovšem Suzeina schopnost komunikovat se zesnulými fascinuje. Zdá se, že se při touze navázat kontakty se svými oběťmi nezastaví před ničím...

Ashley Greene and Nina Dobrev -- 1

6. prosince 2012 v 19:30 | AnDy |  Blends


Tak jsem pro vás udělala zase blend tentokrát s Ashley a Ninou ... :)) libi ?? :))))

Ahojdaa lidi byl tu technicky probelm :D

4. prosince 2012 v 21:26 | AnDy |  My life
Ahojda lidičky jen se chci omluvit ale měla jsem menší technickej problém proto jsem nepřidala žádný článek a to ten že nam nešel internet ani nevim čím to bylo je zaplacenej vše jen to proste na 4 dny vypadlo a než to nahodili no jo no :D:D:D každopádně dnes už nic nepřidám jelikož mám zítra školu už od 7:00 děsss!!! No tak jsem se teď doučila a tady vám zděluju co bylo za problém. Jinak zítra jdu se svýma 2 kámoškama za na čerty .. samozřejmě jen tak z prdele jdeme já za andělíška a dvě kámošky za čerta bohužel mikuláše nemáme ale bez něj si také vystačíme :D:D:D dyžtak když budou dobré fotky tak vám sem něco hodím. Ještě jendou sorry a těm co dlužím dess určo bude jeden už mám tak musim jen nastavit tak zatím Pá Páá :))))