Heuréka mětso divů

7. prosince 2012 v 16:04 | AnDy |  Movie And Serial
¨


Rozhodla jsem se vám sem dát super seriál s názvem Heuréka město divů. Všechny serie mám již zkouknuté a chci vám zde tento seriál doporučit :)
Můj názor: Můj první díl Heuréky byl u přítele doma když šel někam ven a já se nudila tak jsem projížděla co si asitak pustim a zaujal mě popis tohoto seriálu. Ani jsem si nevšimla že úvodní díl má cca 80 min :D Byla jsem na to přilepená a už od 1. dílu mě seriál zaujal. Nejdřív jsem se lekla a říkám doufám že ostatní díly nejsou tak dlouhé to bych nestíhala časově ale v pohodě nejsou ostatní díly už jsou normál 40 min... :)) Doopravdy mě seriál hodně bavil hodněkrát jsem u něj zasmála i byla vynervovaná. Záhadný městečko mě naprosto vtáhlo do svého světa. :)) Seriál má 5 serií a mrzí mě že už je mám skouklé. Určitě vám seriál doporučuju :)))
Popis Seriálu: Seriál Eureka (Heuréka - město divů) vysílá od roku 2006 americká kabelová televize SyFy (dříve SciFi) a se žánrově se řadí pod dramaticko-komendiální sci-fi. Tvoří jej více méně samostatné epizody s náznaky dlouhodobějšího příběhu, který je v rámci celé řady propojuje. Do dnešního data byly natočeny 4. série s různým počtem epizod, přiklepnuta byla i řada pátá a její natáčení je aktuálně v plném proudu. Kromě epizod se Eureka dočkala i komiksového a knižního zpracování. V pilotní epizodě se prostřednictvím Jacka Cartera nešťastnou náhodou dostáváme do Eureky, malého městečka v Oregonu, do nějž americká vláda v 50. letech 20. století přesunula ty nejlepší z nejlepších - geniální osobnosti, vědce a myslitele, aby ve zdejším utajeném zařízení s názvem Global Dynamics posouvali hranice lidského vědění v nejrůznějších vědních oborech, vynalézali a experimentovali. A právě díky vysoké koncetrací těch nejchytřejších mozků, novým technickým vymoženostem, různým prototypům a nezdařilým experimentům tu nově jmenovaný šerif Jack Carter, jeho selský rozum a průměrné IQ nemají o pohromy nouzi. Pokud máte alepoň trochu rádi sci-fi, chcete si odpočinout a při sledování vypnout, Eureka s příjemným prostředím, zajímavými vynálezy, vtipnými hláškami a postavami, které si během chvíle zamilujete, je tvou správnou volbou. Vytvoření seriálu mají na svědomí Andrew Cosby a Jaime Paglia, který momentálně působí i jako výkonný producent, seriál pak produkují Universal Media Studios. Hudbu k první sérii komponovala společnost Mutato Muzika, od druhé řady pak štafetu převzal skladatel Bear McCreary. Seriál se natáčí na různých lokacích v kanadské Britské Columbii a ve filmových studiích ve Vancouveru (interiéry Global Dynamics, Café Diem či šerifova chytrého domu). Eureka svou pouť na obrazovkých SyFy začala 18. července 2006 svým dvouhodinovým pilotem, který přilákal 4,1 miliony diváků, v současné době se sledovanost průměrně pohybuje kolem tří milionů. Seriál se samozřejmě dostal i do světa, ve Velké británii běží na Sky1 pod názvem Město jménem Eureka a u nás jsme ho s českým dabingem mohli poprvé vidět na televizi Prima COOL 2. dubna 2009.
Zdroj: http://eureka.sff.cz/o-serialu/ a také hlavní stánka seriálu CZ .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik :))

Klik.... :o) 100% (44)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama